DigiText

Digitext, Yapay Zeka Teknoloji olup makine öğrenme teknolojilerinin ileri düzey ve en son öğrenme yöntemlerinden olan Derin Öğrenme (DNN-Deep Neural Network) kullanılarak geliştirilmiştir.

Digitext’ le offline ses kayıtlarını çözümleyerek ya da herhangi bir mikrofon ile çevrimiçi konuşarak;

Hukuk, tıp, siyaset vs. farklı domainlerde yüksek başarıda çözümleme yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda imleci nereye koyarsanız editör bağımsız oraya yazar. Bu EBYS, PACS, DAYS vb. sistemlerle beraber çalışma imkânı sunar. Digitext üzerinde gelişmiş editleme araçları da sunar. Digitext, ile kullanıcı kullandığı kurumsal formları sisteme ekleyebilir. Kullanıcı istediği kelimeye sembol, işaret ya da sık kullanılan ifade ve kısa metinleri bağlayabilir. Digitext ile noktalama işaretleri ya da fonksiyonları (başlatma, durdurma, yeni satır oluşturma, geri alma vs.) sesli komutlarla sağlayabilirsiniz. Digitext kullanıcı dostu yerli bir masaüstü uygulamadır.

MeeText

Meetext, Belediye Meclisleri, Gazete/TV program yapımcıları röportajları, Sendikalar, Meslek Odaları, özel ve kamuya ait toplantı ses/video kayıtları için özelleşmiş bir masaüstü uygulamadır. Meetext aşağıdaki modülleri içerir.

KONUŞMACI TANIMA: Toplantıya katılan sınırsız sayıda konuşmacının sesini ve ona ait metaveriyi istenilen kategoride veritabanına kayıt etme imkânı sunar. Bu sayede kayıt içerisinden elinizde sesi olan konuşmacıyı bulmanızı sağlar.

KONUŞMACI AYRIŞTIRMA: Bir toplantı kaydını tek tuşla teknisyene ihtiyaç duymadan konuşmacıların birbirinden ayrıştırılması ve sonrasında, ayrışan kayıt parçaları üzerinde istenilen şekilde birleştirerek ya da çıkararak manipülasyon imkanı sunar.
KONUŞMACI TANIMA ve KONUŞMA TANIMA modülleri ile entegre çalışır.

KONUŞMA TANIMA: Ses kaydını çözümleyerek konuşmacıya karşılık gelen kısımları ismini yazarak metinleştirilmesini sağlar.

Sosyal Medyada Paylaş :

Buralarda Paylaş :