Denomas

DENOMAS 2018 yılından beri, özellikle bilgi teknolojileri alanında danışmanlık, yönetim, denetim, izleme ve eğitim hizmetleri vermekle birlikte, bu hizmetlerin tamamını uluslararası bilgi güvenlik yönetim sistemleri ve denetleme standartlarına uygun olarak sunmaktadır. Danışmanlarımız, işletim sistemleri, veritabanları ve ağ cihazları dahil olmak üzere çok çeşitli teknolojilerde uzmandırlar. Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark alanında bulunan ar-ge alanımızda, büyük ve küçük kuruluşların PCI-DSS, ISO27000, ISO / IEC 27001, ISO38500, ITIL, FISMA, COSO, O-TTPS, Common Criteria, FIPS 140-2, CobiT gibi standartlara uyum sağlamasına yardımcı olmaya odaklanan ve Ilim çatısı altında yer alan Denomas ile yardımcı hizmetleri eksiksiz sunmak üzere çalışıyoruz.

Bilgi teknolojisi ortamı son derece değişiklik gösteriyor ve BT Yönetişimi, Risk ve Uyumluluk (BT GRC) her zamankinden daha kritik. Siber saldırılar ve veri ihlalleri nedeniyle artan risk, daha ciddi düzenleme ve uyumluluk gereksinimleri ve operasyonel kesintilere karşı daha az toleransla karşı karşıyasınız. Ülkenin en büyük bağımsız BT GRC firmalarından biri olan Ilim ve Denomas, size SOC, MOC ve monitoring hizmetleri sağlarken, sistemlerinizi eksiksiz yönetmenizi sağlayacak araçlar sunmak üzere kuruldu.

Danışmanlarımızın çoğu en az bir güvenlik sertifikasına (CISA, CISM, CISSP, CGEIT, QSA) sahiptir ve tümü uluslararası kabul görmüş güvenlik standartları hakkında derin bilgiye sahiptir. Danışmanlarımız ayrıca büyük yasal uyumluluk projelerini (Sox, PCI vb.) yönetme konusunda geniş deneyime sahiptir. Denomas’taki tüm çalışanların bilgi güvenliği, BT risk yönetimi ve BT danışmanlığı konusunda derin bilgisi vardır ve bu alanlarda ön planda olmak için çok çaba sarf ediyoruz. Amacımız, sunduğumuz hizmetlerden bunları nasıl sunduğumuza kadar, kendi alanımızda yenilikçi olmaktır. Bugün Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük şirketlerinden bazılarıyla çalışıyoruz. İki kurumun ortak bilgi birikimiyle daha güçlü ve daha hazır olarak, sizin rahat uyumanızı sağlayacak çözümleri üretmek

üzere hazırda ekliyoruz. Taahhüt ettiğimiz her sözün ağırlığını biliyor ve kurumsal politikalarımız ile duruşumuzu belirliyoruz.

 

 ~300.000+

Farklı noktayı detaylı olarak denetliyoruz.

 3.200+

Üzerinde node sıkı takibimiz altında!

 150+

Mutlu müşteri, bizimle çalışmaya devam ediyor.

 45

Profesyonel ekibimiz sahada ve ofiste her an hazır.

Sosyal Medyada Paylaş :

Buralarda Paylaş :